share on:

İnnovation Lifestyle WordPress Blog TemasıInnovation WordPress Teması

demo  indir

Sizlere tavsiye edebileceğim çok yönlü wordpress temalarından bir tanesi de İnnovation. Teknoloji temasından, blog temasına, moda temasından, şirket temasına hatta hotel ve turizm amaçlı olarak bile kullanabileceğiniz innovation teması, temanın yanında gelen eklentiler ile de daha iyi bir blog deneyimini sizlere yaşatacağından eminim.

Sade ve flat renklerin hakim olduğu tema da, sidebarı ve anasayfayı istediğiniz gibi şekillendirebiliyorsunuz.  Ayrıca admin paneli de oldukça kullanışlı. Sitenize WooCommerce sayesinde rahatlıkla ürün giriş çıkışı yapabilir, takibini yapabilirsiniz. Innovation WordPress Teması sizlere bir çok konuda kolaylık sağlayacaktır. Tavsiye listesinde 3. Sırada!

Kalium Blog WordPress Blog Themes

Kalium WordPress Teması

demo  indir

Kişisel blog yazmayı seven takipçilerimizin hayran kalacağı Kalium WordPress teması! Özellikle sadece kendinize özel açmak istiyorsanız photography, blogger yada freelance işlerinizi sergileyebileceğini hatta ve hatta kendinize küçük bir butik tadında ürünlerin bile satışını yapabileceğiniz muhteşem bir wordpress teması!

Bu tarz temalar da oldukça yoğun eklentiler olsa da sitenizin hızına etki etmemesi adına bazı özellikleri devre dışı bırakabilirsiniz. Örneğin blogger teması olarak kullanacaksanız WooCommerce eklentisini pasifize edebilirsiniz. Çünkü wordpress temalarında yoğun eklenti kullanımı sitelerinizi yavaşlatabilir.

Kalium WordPress Teması bildiğiniz üzere Premium olan ve ücreti dahilin de satılan bir temadır. İnternet ortamını araştırdığınız da bir çok warez linkine erişebilirsiniz, fakat son zamanlar da WordPress temaları konusunda ortaya çıkan açıkların sitenize etki etmemesi ve güvenlik anlamında her zaman güncellenebilir olması amacı ile 50-60$ gibi bir ücret ödeyerek Premium versiyonunu satın almanızı daha çok öneririm.

Rinjani Minimal Grid WordPress Teması

Rinjani WordPress Blog Teması

demo  indir
buton/indir.png” Rinjani WordPress teması biraz daha blog yazmayı zaman tüneli tadında sevenlere hitap ediyor! Format olarak aşağıya doğru uzayan yazılar ve aynı Facebook zaman tünelindeki gibi 3 kolonlu sütunlar halinde, yazılarınızı sergiliyor.

Bana kalırsa oldukça hoş görünen bir tema ve farklı tema seçenekleri sınırlı olduğundan ve her eklentiyi bünyesinde barındırmadığından, sitenizi de hız anlamında çok yormayacak bir yapıya sahip. Kısacası bloggerlar için hoş bir tema, tavsiye ederim.

Omur

Omur

Bazen samimi, bazen cana yakın, bazen de agresif. Grafik Tasarım öğrencisiyim. 21 yaşındayım. Asosyal değilim :) Üşengeç kimliğimle tanınırım. Hayattan 3 kuruşluk zevk almak için her türlü aksiyonu yaşayabilirim ..

Leave a Response