Ankara Bembeyaz

8
544

Günlerden Salı… Monotonluk maratonunda hızla ilerliyoruz. Nedense hiçbirşey yazasım yok ama içim çok dolu. İlginç bi durum yani.

Ankara bugün çok güzel “bembeyaz” . Dün geceden başladı kar yağmaya sabah uyandığımda hala devam ediyordu. Birde okula gittik bu havada. Son derste müdür başyardımcımız sınıf şikayetleri yüzünden sağolsun bizi ziyaret etti 🙂 Tam nutuk olayı falan bitmişti son 10 dk “Bugün okula gelmeyenler yoğun kar yağışı nedeniyle yok yazılmayacaktı şansınızı kaybettiniz” dedi. Bilseydim hiç gitmezdim zaten okul havamda değilim.

Neyse Facebook’ta gezerken bi yazıya rastladım çok hoşuma gitti sizinlede paylaşmak istiyorum beğeneceğinizi umarak.

Tam olarak ” unuttum ” dersin: Ama unutamadığını sadece sen bilirsin, Arkadaşlarına ” lanet olsun ona… ” dersin; Aslında küçük düşmemek için söylediğini sadece sen bilirsin, Onu unuttuğunu sanıp başkalarıyla çıkmaya başlarsın, Lakin yaptığın tek şey başkalarında onun niteliklerini aramak olur, bunu sadece …sen bilirsin.. Bir gün bir başkasıyla görürsün onu bu defa içindeki kin ve nefret büyür, Ama gece karanlığı çöküp ay yüzünü net olarak gösterdiğinde icindeki sevgi ibresi o nefret ve kini 0 a indirir, Bunu sadece sen bilirsin.. Bir cafede bir kantinde yada bir yerde kulağına süzülüp gelen o slow sarkı yine onu hatırlatır, İşte o an ağlayıp ” ONU HALA SEVİYORUM ” diye haykırmak istersin, Ama bunu kalbine gömüp yapamadığını sadece sen bilirsin…

İyi akşamlar =)

8 COMMENTS

  1. çok acayip yağdı hemde hayat felç oldu resmen. yok yazılmama olayıda tamamen şanssızlık olmuş ben olsam kaçar giderdim (:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.