Aref – Yeteneksizsiniz

14
836

Geçen gece yeteneksizsiniz de Aref diye biri çıkmış 🙂 Sabah okulda herkes onu konuşuyordu. Eve geldiğimde youtube’dan izlediğim adam harbiden yapmış yani.

Olayı biraz araştırdığımda Aref’in yaptığı showun nasıl olduğunu, ne şekilde olduğunu anlatan bir videoya rastladım. Videoyu da aşağıya ekliyorum. Yani bunlar düzmece bile olsa gerçekten büyük bir profesyonellikle hazırlanmış ve muhteşemdi gerçekten. Neyse helal olsun diyorum aşağıda videoları izleyebilirsiniz.

Önce Aref’in yaptığı showu izleyelim 🙂

Burada da Aref’in Show’unun sırrını izleyelim 🙂

Olay bu kadar basitmiş yani 🙂 Sevgiler.

14 COMMENTS

  1. Adam gerçekten güzel yaptı. Sonuçta bu adam büyücü değil ya elbette mantıklı bi açıklaması olacak yaptıklarının 🙂 ben aref’in yerinde olmak istemezdim, bütün numaraların çok basit olduğunu biliyorum bana keyif vermezdi 🙂 İzlemesi daha keyifli

  2. Hocam arfe gerçekten muhteşem ama tüm sırları ertesi gün çözülüyor 🙂 kutu olayınında hileleri gösterildi 🙂

  3. Bence , Önemli Olan Yaptığı Şovun Kolay Olması Değil , O Şovu Seyirciye En İyi Bir Şekilde Sunmak ve Seyirciyi Kendine Hayran Bırakmaktır. İşte Aref`in yaptığıda buydu.

  4. Adam gerçekten çok güzel bir show yaptı ama malum TÜrk insanı, nasıl yaptı bilmem ne diye araştırıyor. Ulan adam zaten gerçekten boyle birşey yapsa Peygamberligini ilan eder 🙂

  5. herkes bu adamın geleceği gördüğünü düşünüyor :))) izlüzyon gösterinin ne olduğunu bilmeden konuşuyorlar facebook da videolara yapılan yorumları okudukca güldüm sadece 🙂

  6. Herşey ilizyon ama milletimiz illa birşeyi araştıracak. Burda amaç insanların ilizyondan etkilenmesi ve Aref’in de yetenegini sergilemesi. Nasıl yaptı felan gibi araştırmalar bence çok sacma.

  7. Birde facede hz. aref filan diyenler var. İnsanlarda akıl fikir kalmadı. Popstar dan ajdarımız çıktı bakalım bu devam ettikçe neler çıkacak.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.