share on:

Geçenler de Murat Boz’un Dönerse Senindir adlı filmine gittim. Açıkcası Murat Boz’un ilk filmi olan Kardeşim Benim’i çok çok beğenmiştim. Belki de kadro çok sağlam olduğu içindi. Bu Dönerse Senindir adlı filmde, açıkcası pek birşey anlamadığım gibi çok da sürükleyici bir film olmamıştı.

Arkadaş ısrarı ile gittiğim ve o aralar vizyon boşluğundan kaynaklanan sebepler ile 🙂 bir hata yapıp gittik. Aslında Murat Boz’u severim şahsi değil fakat konu olarak da gereksizdi biraz. Artık eskisi gibi karı-kız filmleri, aylarca evden çıkmayan adam tiplemeleri ‘Issız Adam’ döneminden sonra kalktı bence. Yani filmde adam akıllı bir aşk rolü de yoktu bence. Son ana kadar kime aşık olduğundan habersiz bir başrol izledik 2 saat boyunca. Filmin son dakikasında arkadaşım dediği kişiye aşık oldu ve resmen bitirdiler filmi 🙂

Anlatmak istediğim artık son zamanlar da Türk yapımı filmlere yapım anlamında çok paralar harcanmıyor. Tabiki çok para – çok kaliteli iş demek değildir ama bir nebze de olsa işbilmezliğinizi örter diye düşünüyorum.

Yine de bu kadar kötülemek yakışmaz, 10 üzerinden 5 verip geçelim.

Öptüm.

 

,

Omur

Omur

Bazen samimi, bazen cana yakın, bazen de agresif. Grafik Tasarım öğrencisiyim. 21 yaşındayım. Asosyal değilim :) Üşengeç kimliğimle tanınırım. Hayattan 3 kuruşluk zevk almak için her türlü aksiyonu yaşayabilirim ..

Leave a Response