share on:

200 kişi komşu limitiniz var.Bu facebookta arkadaşınız ise komşularda gözüküyor. Yok facebookta ekli değil ise oyunun database e kayıt oluyor ama komşularda gözükmüyor.201. kişiolunca artık komşusunuz yazısı çıksa bile o kişi komşu olarak eklenmiyor ve sınırsız ona tıklasanız bile NÜKLEER gelmeye devam ediyor.

soru 1= bu kişiyle zaten komşusunuz diyor NEDEN?
cevap = daha önce başka siteden yada başka linkten bu adamı eklemişsin o yüzden.

soru 2= hep aynı adama f5 yapıyorum sınırsız geliyor herkeste aynı adam olur mu? yoksa ben mi şanslıyım.

cevap= 200 komşu doluysa ve o adam komşularında yoksa her tıklayan nükleer alır.

soru 3 = artık arkadaşlarımdan başka komşu ekleyebilirmiyim .

cevap = hayır ekleyemezsin. davet edip arkadaşın kabul bile etse o komşularda seni görür sen onu göremezsin çünkü senin listen full. birilerini silmen lazım. o zaman olur

Şimdi ise nasıl komşu silinir onu gösterelim

Yazan: Trgala

Sevgili arkadaşlar başka sitelerden topladığınız nükller bombalara karışamayız. Ama biizm sitemizde tıkladıklarınızı belirleyebiliriz.

Eğer sınırsız nükller bomba lazım yeni arkadaş eklemicem diyorsanız yukarıdaki Nihat ın yazısını okuyun.

Eğer yeni arkadaş eklicem yer yok diyorsanız.

TIKLA Bu linke tıklayın ve gereksiz arkadaşları silin.Eğer görünmezleri silmek istiyorsanız sitemizden tıkladığınız konulara girin ve 1 arkadaşa tıklayın açılan penceredeki İD sini alın ve yukardaki linkin sonuna ekleyin.Bukadar basit.

Omur

Omur

Bazen samimi, bazen cana yakın, bazen de agresif. Grafik Tasarım öğrencisiyim. 21 yaşındayım. Asosyal değilim :) Üşengeç kimliğimle tanınırım. Hayattan 3 kuruşluk zevk almak için her türlü aksiyonu yaşayabilirim ..

Leave a Response