Hoppalaa ..

0
302

 

Yaklaşık 2 aydır yazmıyorum sanırım 🙂 Buraya ne zaman yazı yazsam uzun zaman oldu yazmayalı, bayadır yazmıyorum gibi başlıyor olabilirim ama bu, bundan sonra da böyle olacağını göstermiyor. Hatta öyle ki bundan sonra blogumu sürekli olarak güncellemeyi düşünüyorum.

Gelelim hayatımdaki değişikliklere 🙂 En büyüğü liseyi bitirmem oldu tabiki. Bitirdim ama henüz mezun olamadım 🙂 Alttan 2 dersim var. Onları da Eylül gibi vermeyi planlıyorum. Sonrasında üniversiteye gireceğim. Aslında bilgisayar üzerine okumak istiyordum ama mecburen üniversite de Lojistik bölümünü okumak zorunda kalıyorum. Çünkü ygs puanım Bilgisayar Programcılığına yetmiyor. Neyse Lojistik de iyidir. Bakıcaz artık.

Tüm bunların dışında şu aralar alkole biraz fazla verdim kendimi. Öyle aman aman bir derdim de olmamasına rağmen zevkten dört köşe olduk heralde ki bu kadar çok içiyoruz 🙂 Borçlarım da tavan yaptı inceden. Aşk var mı aşk derseniz, YOK (!)

Geçenler de çok sevgili bir bayan arkadaşım benim isteklerime göre bir kız bulamayacağımı söyledi. Doğru da söyledi ama çok da bir şey istemiyoruz aslında. Ağzında çok fazla küfür olmasın, Biraz ağır başlı olsun. Tabiki arkadaşları olsun ama her ortamda da adı olmasın. Çok mu şey istiyorum, 21. yüzyıla göre biraz fazla olabilir ama öyle.

Her şeyin finalinde tabiki mutluyum. Neye, niye mutlu olduğumu bilmiyorum ama mutsuz da değiliz be. Hee tatil var mı derseniz bir hafta kankilerimle bir yere kaçabilirim. Belli olmaz.

Sevgileeeeeer 🙂
Ömür.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.