share on:

Merhaba sizlere Facebook’da rastladığım harika bir videoyu sunacağım. Çocuk ikna kabiliyeti o kadar yüksek ki, insanları sıkmadan, bıktırmadan istediğini satabiliyor. Yani dışarda tinerci de yapıştı mı istediği parayı alıyor ama bu çocuk öyle değil. Sanarsınız ki Pazarlama bölümü okumuş diyeceğim ama o bölümü okuyanlar bile bu kadar iyi ikna kabiliyetine sahip değildir bence.

Abarttığımı düşünebilirsiniz ama ilk defa bir Kars Digorlu’yu böyle görüyorum. Çocuğun diksiyonu ve kurduğu cümleler de bence gayet yerinde. Neyse lafı fazla uzatmadan sizlerle bu arkadaşı tanıştırmak istiyorum, gerçi bir çoğunuz benden önce izlemiştir ama neyse :))

Omur

Omur

Bazen samimi, bazen cana yakın, bazen de agresif. Grafik Tasarım öğrencisiyim. 21 yaşındayım. Asosyal değilim :) Üşengeç kimliğimle tanınırım. Hayattan 3 kuruşluk zevk almak için her türlü aksiyonu yaşayabilirim ..

13 Comments

  1. Gerçekten helal olsun çocuğa ekmeğini taştan çıkarmak diye buna derim ben. Ne iş yaparsak yapalım işimize böyle dört elle sarılmamız şart. Çocuk hem işini yapıyor, hem de müşterilerini eğlendiriyor daha ne olsun.

  2. bu çocukla tanışma fırsatı yakaladım gerçekten çok dilbaz biri 🙂

    insanı susuz götürür susuz getirir cinsten 🙂

    siyasetçi olsa dünya birincisi oluruz

  3. Kısa bir zaman önce facebook üzerinden izlemiştim videosunu. Gerçekten beni hem güldürüp hem de çok şaşırttı. Söylediğiniz gibi ekmeğini taştan çıkarıyor diye buna denir. Haberini görmemiştim paylaşımınız için teşekkür ederim.

Leave a Response