share on:

Herkese merhabalar; bu yazımız da League Of Legends hilelerinden bahsedeceğiz. League Of Legends diğer online oyunlara göre çok daha farklı bir oynayıcı kitlesine sahiptir. Skin satışlarından vb durumlarından ciddi miktarlar da para alışverişinin döndüğü bir oyun olduğu için sürekli gelen patchler ile müthiş seviye de bir koruma kalkanına sahiptir.

Hile yazılamaz demiyorum fakat, yazılan hilelere anında çözümler üretilip, kolayca hileler devre dışı bırakabiliyor. Dolayısı ile çok fazla hilesi bulunan ve üretilen bir oyun değil. Olayın güzel tarafı, hile kullanan kişiler tespit edilip banlanıyor. Tabi bu biraz da şikayetlere bakıyor ama olsun hile kullanan kişinin banlanması, kullanma olasılığı olan kişilere de ibret oluyor. Son zamanlar da lol severlerin en çok çektiği hilelerden bir tanesi de Ddos olayıdır. Aslında hile de denemez ama yapılan ddos saldırıları, oyuncuların oyundan kopmasını, ve oyunun çökmesini sağlıyor.

Başlığı dikkat çekme amacı ile yazmış olabilirim fakat benim de oynadığım League Of Legends’ta lütfen hile kullanmayın. Hile dışında oyun hakkında sormak istedikleriniz var ise, yorum olarak yazabilirsiniz.

Omur

Omur

Bazen samimi, bazen cana yakın, bazen de agresif. Grafik Tasarım öğrencisiyim. 21 yaşındayım. Asosyal değilim :) Üşengeç kimliğimle tanınırım. Hayattan 3 kuruşluk zevk almak için her türlü aksiyonu yaşayabilirim ..

2 Comments

Leave a Response