Medcezir’e Yeni İsim Geliyor!

5
617

Medcezir dizisine Yaman’ın eski sevgililerinden Sibel tekrar katılıyor. 52.Bölüm fragmanında yüzünü tam olarak göstermedikleri ama ismini telaffuz ettikleri için kolay anlaşılan bu kişi Yaman’ın 2 ay boyunca Mert ve Selim ile gittiği tekne turunda tanıştığı ve öpüştüğü kız Sibel’dir.

Daha önceler de kısa bir sahne oynayan sibel yani Gizem Güler bunun öncesinde Bu Tarz benım yarışmasında da görmüştük. Dizi de ne kadar süre kalacağını Yaman ile Mira’nın arasını açıp açabileceği konularını tabiki bilmiyoruz. Tek bildiğimiz 12 Aralık Cuma akşamı yine heyecanlı bir bölüm bizleri bekliyor olacak. 

Bu kadar konu konuşmuşken Medcezir 52.Bölüm Fragmanı’nı da yayınlamamak olmaz diye düşünüyorum ve onuda yayınlayıp yazıma son veriyorum. Hoşçakalın.

5 COMMENTS

  1. Tam da Mira ile Yaman barışmışken bi bu eksikti 🙂 Elif yeteri kadar rol yapamadığı için senaryoyu değiştirip bu kızı alıyorlar demekki. Bakalım bari bu iyi rol yapsa da diziye biraz renk gelse. Son bölümler bayağı sıkıcı olmaya başladı çünkü.

  2. O malum yarışmadan Gizem Güler ve Özlem Özden iyi çıkış yapma şansı yakalayacaktır. Ne kadar uzun süreli olur bilinmez tabi, ama kısa vadede ekranlarda daha görüleceklerini iddia etmek yanlış olmaz.

  3. Yerli dizilerde sadece komedi türünü izlerim diğer dizilerin yüzüne bile bakmam ama medcezir dizisi çok tutulan dizi nedenini bilmiyorum ama bizimkiler dizi yapmayı beceremiyor kim gelirse gelsin izlemem yerli dizi bel altından başka muhabbetleri yok kafaları anca ona çalışıyor

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.