share on:

Herkese merhaba arkadaşlar,  Reaksiyon Dizisi sanırım finale doğru gidiyor sanırım değil gidiyor yani. Nedeni ise beklediği raytingi alamamış. Aslında çıktığı andan bu zamana kadar severek takip ettiğim bir diziydi ama toplumun hoşuna gitmemiş sanırım.

Ama zaten bildiğiniz üzere finale gidecekleri için Oğuz’u ve Duygu öldürülmüştü zaten hani bu iki karakterden sonra da dizi izlenirmiydi bilemiyorum. Reaksiyon Dizisinin neden ilgi çekmediğine gelecek olursak devlete biraz fazla sataştı sanırım, paralel yapı vesaire. Muhafazakar kesimin dikkatini bu yüzden çekmemiş olabilir.  Hatta sonunda kobani olaylarını ve imralı ile görüşmeleri ele almıştı Reaksiyon Dizisi. Bütün bunlara rağmen, düşük bütçesi olan yani işe yaramayan demiyorum ama Güldür Güldür adlı show bile Reaksiyon Dizisinden önce çıkmış reytinglerde. Yani bu kadarına da pes doğrusu!

Reaksiyon Dizisi 7.bölümünde bildiğiniz üzere abdullah öcalan ile görüşme sahnesi yapmıştı. Fakat bu bölümün sonunda bir kesit dizi de yayınlanmıştı. Bu da diziyi takip eden kesim tarafından eleştirildi tabi ama açıklama yapan olmadı. Bence dizinin yaptığı herşeyi yerinde buluyorum.

 

Omur

Omur

Bazen samimi, bazen cana yakın, bazen de agresif. Grafik Tasarım öğrencisiyim. 21 yaşındayım. Asosyal değilim :) Üşengeç kimliğimle tanınırım. Hayattan 3 kuruşluk zevk almak için her türlü aksiyonu yaşayabilirim ..

5 Comments

  1. Böyle dizileri ne var ki kabullenemeyen çok insan var. Halbuki çok başarılı ve birçok gerçeği gözler önüne seren bir yapıt. Final için gerçekten çok erken, böyle kaliteli dizilere sahip çıkmak ve hakkını vermek gerekir. Ama ne yazık ki ülkemizde bu dizilere yeteri kadar değer ve zaman verilmiyor.

  2. oyunculuklar hala oturmadi. dizi bitecek adamlar rollerine isinamadi. gece uyuyamiyorum diyenler bu diziyi izlesin.

Leave a Response