Sıkıntı ..

0
293

Çok sıkılıyorum şu aralar .. İşten ayrıldım bütün gün evdeyim. Dün bir okul ziyareti yaptım. Okula uğrayıp arkadaşlarımı gördüm. Hepsini o kadar çok özlemişim ki iyice bir özlem giderdim. Sınıfa girdiğimde arkadaşlarımın bana olan ilgisi beni çok gururlandırdı bir yerde ..

Gel gelelim dersleri hala sevememişim. Hoca sınıfta oturmama izin verdi sağolsun 😀 5 dk ders dinlemeye gelemedim. Çıkışta arakdaşlarla sahilde birşeyler içtik. Sonra da dağıldık. İş yerine gidicektim fakat oldukça halsizdim uykusuzdum çünkü. Hemen eve gittim ve uyudum. Kısacası günlerim böyle geçiyor.

Akşama kadar uyu sabaha kadar otur .. Öksürüyorum, Burnum akıyor,Ateşim çıkıyor .. Doktor sigarayı bırakmam gerektiğini söyledi. Bırakamıyorum .. İradesizim çünkü. Bilgisayar da eskisi kadar zevk vermiyor. Bide  iş bulmam lazım.:D

Bir ton şey düşünüyorum. Öyle aman aman bir derdim sıkıntım yok ama halsizim. Hayattan bir parça da olsa sıkılıyorsak bunun nedeni hayatın sırtımıza yüklediği çakıl taşları değil, Bizim isteyerek altına girdiğimiz dağlardır. (Fena söz he :D)

[mp3 autostart=”true” repeat=”true”]wp-content/uploads/don.mp3[/mp3]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.