Ssk Okmeydanı Rezilliği

2
408

Son birkaç gündür hakikatten oldukça hastaydım, dün de yoğun öksürük başlayınca hastaneye gidip ilaç yazdırmak istedim. 1 saatten fazla bir süredir sıra bekledikten sonra sıram geldi içeri girdiğimde grip olduğumu ilaç yazdırmaya geldiğimi söyledim.  Fakat içerideki bayan(doktor) ilaç yazılmayacağını, bizlere iyilik yaramadığını söyleyip hasta kayıt kağıdımı elime tutuşturup iğneye gönderdi. Nedeni ise bizden önceki bir hasta ile tartışmış ve bugün için kimseye reçete yazmayacakmış. Yani anlamayamadım hakikatten.

Koskoca hastanede de birtane reçete yazdıracak doktor bulamadım. Hepsi ya başından attı yada aile hekime git dedi. İnsanlara köle muamelesi yapıyorlar burada gerçekten. Hayır havaları görseniz sanki bedavaya yapıyorlar bu işi. Bizlerin ödediği paralarla maaş aldıkları olayına girmicem zaten ben sıkıldım. Neyse diyeceğim o ki SSK OKMEYDANI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA hastanesi, hastaya muamele açısından ileri düzeyde rezillik içermektedir. Doktorları kendilerinden bir haberdir ve tercih etmenizi hiç önermem.

Hayır doktorluk mesleği bunu gerektirir yani hele de devlet hastanesinde çalışıyorsan bazı şeyleri kabul etmek zorundasın. Tabiki işinin kolay olmadığını biliyoruz ama konu saygısızlığa gelirse durman gereken yeri bileceksin.

Neyse zaten hastayım öptüm hepinizi.

2 COMMENTS

  1. yazıklar olsun bunlar değilmi 6 yıl okuyan demekki çok okuyan insan olmuyomuş rezillik diz boyu bide yemin ediyorlar yemin çarpmıyorki bunları ibreti alem olsun:@

  2. Merhaba Ömür Hakan Yılmaz siz zengin degilmisiniz ne işiniz var o fakir varoş hastanede yoksa fakirlerin halinden Anlamak için mi gittiniz hakan bey sizi o varoş üç kuruşluk insanlar için okadar uzun metini yazdıgın için seni kınıyorum yasasın zenginlique elitlique

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.