share on:

Herkese merhaba, ben Ömür 🙂 adımı veriyorum çünkü uzun zamandır yazmadığım için beni unutmuş olabilirsiniz 🙂 neler yaptığıma gelecek olursak, sonunda üniversiteyi bitirdim. Fakat hala Hiltonda çalışmaya devam ediyorum. Nedenini bilmediğim bir şekilde iş olarak bu aralar oldukça sıkıntılıyım, kafama göre bir iş bulamıyorum aslında Hilton iyi bir seçenek olabilirdi ama ordaki şansımı da ben kaybettim. Dolayısıyla şu aralar biraz beklemedeyim.

Her ne kadar bu bekleyişlerimin uzun sürmeyeceğine inansam da, şu an için yapabileceğim çokta birşey yok. Bekleyip benim için en güzel olabilecek yere girmeye çalışacağım. Zaten şu aralar freelance olarak da baya kovaladığım için, beni zora sokabilecek bir durum oluşabilecekmiş gibi durmuyor.

Gel gelelim yaptıklarıma şu aralar bir elektril firmasının web sitesi, bir oyun portalı ve girişimci 2 arkadaşın projelerine arayüz tasarlamakla uğraşıyorum. Hepsi bir arada olduğu için aslında can sıkıcı olaylar ama yine de çok fazla şikayet etmemeye çalışıyorum.

Bütün bunların dışında aşk hayatım yine limoni. Bana yazanları ben sevmiyorum benım yazdığım beni sevmiyo falan çalkantılı gidiyoruz ama biriyle denicem artık uzun süre oldu. Diğer bir konuya gelecek olursak da 2 senelik üniversite okuyosanız sadece askerliği tecil ettirmeye yarıyor söyleyeyim.

Omur

Omur

Bazen samimi, bazen cana yakın, bazen de agresif. Grafik Tasarım öğrencisiyim. 21 yaşındayım. Asosyal değilim :) Üşengeç kimliğimle tanınırım. Hayattan 3 kuruşluk zevk almak için her türlü aksiyonu yaşayabilirim ..

Leave a Response